Advisers

Danışmanlar

Colantotte ürünlerinin geliştirilmesi sırasında hizmet alınan danışmanlar :

Chie Arimura

Profile

Arimura 2006'da profesyonel golfçu nitelik sınavını kazandı, aynı yılın ağustos ayında profesyonel golfçu olarak ilk maçına çıktı. 2008'de Umut Veren Bayanlar Turnuvasını kazanarak ilk zaferini elde etti ve sadece iki yıl içinde dünyanın en önde gelen golf oyuncularında biri oldu. 2009'da beş kupa kazandı ve en çok para kazanan golfçular listesinde üçüncü oldu.
2010'da en çok para kazanan golfçular listesinde altıncı oldu, Kraft Nabisco Şampiyonasına sınırlı ölçüde katılarak dokuzuncu oldu ve en yüksek puan alan Japon oyuncu oldu.
2011 Stanley Bayanlar Golf Turnuvasını baştan sona en önde götürerek kazandı; büyük turnuvalarda bu başarıya ulaşan dünyanın ilk kadın oyuncusu ve kadın veya erkek ilk Japon oyuncu rekoruna ulaştı. Liderliği bir an bile başkasına kaptırmadan turnuvayı kazandı.

"İlk defa iki yıl önce bir turnuva sırasında Colantotte ürünleri gördüm. İlgimi çektiler, sonuçta hemen takmaya başladım. Bundan sonra ilk zaferim olan Umut Veren Bayanlar Turnuvasını kazandım.
O tarihten bu yana uğur olarak Colantotte takıyorum.
Colantotte tıbben onaylı bir cihaz olduğu için güvenle takıyorum, yanı sıra pek çok renkte üretildiği için her türlü giysiyle uyumlu olmaları mümkün."

Chie Arimura

Page Top

Brittany Lincicome

Profile

Brittany Lincicome, 2009'da Kraft Nabisco Şampiyonasını kazanarak ilk büyük zaferini eld etmesinden bu yana LPGA statü listesinde sürekli yükseliyor. 2011'de en başarılı 10 finalden 6'sına imza attı, bunlardan biri rekor kıran 61 raunt oldu! 2011, iki zaferle en başarılı yıllardan biri oldu. Brittany 29 Ağustos 2011'de Rolex OWGR'de 10. oldu. Bu güne dek 5 kupa kazanan ve Solheim Kupası Amerikan Milli Takımına 3 kere seçilen 26 yaşındaki Brittany, en uzun mesafeye atış yapabilen kadın oyunculardan biri ve gelmiş geçmiş en yetenekli oyuncu sayılabilir. Mattel'i Barbie marka oyuncakları için düzenlenen "I Can Be" kampanyasının elçilerinden biri olarak gelecek kuşak kadın golfçulara örnek oluyor. Bu kampanyanın amacı, kız çocuklara golf sporunu sevdirmek ve hayallerini gerçekleştirmeye teşvik etmek. Brittany halen LPGA turnuvasında yıldız olma hayaline ulaştığı için genç kadın golfçulara çok çalışmaları ve başarmaları için esin kaynağı oluşturuyor.

"Bu cihazın çeşitli renkleri her türlü giysiyle uyumlu. Daha da önemlisi, Colantotte teknolojisi bana golf sahasında enerji veriyor."

Brittany Lincicome

Page Top

Michellie Jones

Profile

Avustralyalı efsane sporcu Michellie Jones, triatlon (yüzme-bisiklet-koşu dayanıklılık yarışı) sporunu dünya genelinde tanıtmanın öncüsü. Seçkin profesyonel düzeyde her kıtada yirmi yıldır başarıdan başarıya koşuyor. Spor yaşamında her mesafede triatlon yarışlarında toplam 175 zafer kazanan Michellie bu sporun en önde gelen isimlerinden biri. Başarıları arasında 2000'de memleketi Sydney'de düzenlenen Yaz Olimpiyatlarında aldığı gümüş madalya bulunuyor. En büyük başarısı ise 2006'da Kona'da (Hawaii) düzenlenen Ironman Triatlon yarışında ilk dünya şampiyonu Avustralyalı kadın sporcu rekoru. Bu zafer ona söz konusu prestijli şampiyonayı kazanan ikinci Avustralyalı olma unvanını getirdi. Michellie sporcu olarak azmi ve heyecanıyla pek çok kişiye örnek oluyor. Parlak renklerle süslediği bisikletleri ve giysileriyle uyumlu Colantotte kolyeleri ve bilek bantları takıyor.

" Colantotte kolyesi veya bilek bandı takmadan hiçbir yarışa başlamıyorum."

Michellie Jones

Page Top