News

Haberler

Print

BASIN BÜLTENİ, 7 Nisan 2012

Arc Quest tanıtıcısı profesyonel golf oyuncusu Rickie Fowler, yine Arc Quest tanıtıcısı ve dünya şampiyonu meslektaşı Rory McIlroy'u yenerek ilk PGA Turnuvası zaferini kazandı

Osaka, Japonya – 7 Nisan 2012: Colantotte ve ödül kazanan mıknatıs teknolojisi üreticisi Arc Quest, uzun süredir tanıtıcılığını yapan profesyonel golf oyuncusu Rickie Fowler'ın ilk PGA Turnuvası birinciliğini kazandığını gururla açıkladı.

Arc Quest İcra Kurulu Başkanı Katsumi Komatsu: "Rickie büyük bir başarı kazandı! Bu hafta sonu Wells Fargo Şampiyonasında üstün başarı gösterdi ve oyunculuğunu yansıttı: cesur, cüretkar ve çok yetenekli. PGA Turnuvasını er ya da geç kazanacağından emindik, ve büyük bir başarı kazandı. Final maçında Rory'yi yenmesi inanılmazdı, fakat Rory de takdiri hak etti. Çok iyi oynadı. Colantotte bu düzeyde oyuncular tarafından tanıtıldığı için talihliyiz."

Fowler, McIlroy ve D.A. Points kişi başı 14 eşit puan alarak finale kaldı. Fowler ilk delikte atışını yaparken üzerinde turuncu giysi, CO madalyonlu turuncu Colanotte Elite kolye ve turuncu Active™ bileklik vardı, topu 117 metre uzağa atarak bayrak direğinin 1.2 metre yakınına indirmeyi başardı. Points ve McIlroy'un uzun mesafeli vuruş denemelerinden sonra Fowler topunu deliğe sokarak 2012 Wells Fargo Şampiyonu oldu.

Fowler'in golf sahası içinde ve dışında hemen her hafta sonu taktığı kolye, CO madalyonlu yeni Elite. Tüm Colantotte ürünlerinde olduğu gibi bu kolye de özgün mıknatısların sanatçılıkla mükemmel birleşiminden oluşuyor. Colantotte'un mirasını ve amblemini temsil eden Elite madalyonda büyük bir manyetik akım akışı oluşturan sekiz adet mıknatıs (toplam 1.000 Gauss) bulunuyor.

CO madalyonlu Elite kolyede parlak cilalı SUS316L paslanmaz çelik madalyon bulunuyor ve bu kolyeye seçkin ve klasik görünüş kazandırıyor. benzersiz Değişken Kuzey-Güney Kutup Yönlendirme (ANSPO™) özelliği, üstün manyetik yayılma sağlıyor. Sabit kutuplu mıknatıslar yan yana konulduğu zaman meydana gelen kör noktalar, değişken kutup yöntemiyle önleniyor. Mıknatısın kapsülleri, su geçirmez silikon kordon boyunca ayarlanabiliyor.

Wells Fargo Şampiyonu Fowler, CO madalyonlu Elite kolye ve Active™ serisi bileklik takıyor. Colantotte Active serisi bileklikler, Colantottte'un mıknatıs teknolojisini içeren renkli, şık ve su geçirmez bileklikler koleksiyonu. Şirketimize özgü eksende manyetik mıknatıslarla benzersiz Değişken Kuzey-Güney Kutup Yönlendirme (ANSPO™) özelliğini birleştirerek manyetik alan akışını arttırıyor.

Page Top