News

Haberler

Print

BASIN BÜLTENİ, Ocak 2011

RORY MCILROY, YENİ SEZONDAKİ İLK İKİNCİLİĞİNİ KAZANDIĞINDA Colantotte Double Loop Bilek Bandı TAKIYORDU

Osaka, Japonya – 23 Ocak 2011: Ödül kazanan manyetik ve negatif iyon teknolojisi üreticisi Arc Quest, bu gün yaptığı açıklamada uluslar arası golf yıldızı ve Arc Quest kullanıcısı Rory McIlroy'un Abu Dhabi HSBC Şampiyonasında ikinciliği kazandığı sırada Colantotte Double Loop bilek bandı taktığını ilan etti.

Kuzey İrlandalı golf şampiyonu McIlroy, bu sezondaki ilk turnuvasına katıldı, sırasıyla 71, 67, 65 ve 69 puan alarak ikinci oldu ve dünya genelindeki sıralamada 12. konumdan 7. konuma yükseldi. Toplam puanı 272 oldu. Arc Quest Genel Müdürü Katsumi Komatsu: "Rory çok yetenekli bir sporcu. 60'larda üst üste aldığı puanlar, yeteneğinin kanıtı.

Büyük bir golfçu olmasına ek olarak seyircilerin sempatisini kazanmakla da ünlü. Abu Dhabi'de vuruşa hazırlanırken seyirciler ona tezahürat yaptı. Colantotte markası için gerçek bir bir kıymet, şöhreti Double Loop Bilek Bandımızın tanıtılmasına yardım ediyor."

Colantotte bilek bantları ve kolyeleri, negatif iyonları ve iki adet 1.000 Gauss mıknatısı bir araya getirerek kendi türünde benzersiz bir ürün oluşturuyor. Double Loop, negatif iyon üreten minerallerle örülmüş eşsiz bir malzeme olan "Mineon Health® Fiber"den yapılıyor ve rakip ürünlere kıyasla 50 – 100 kat daha fazla negatif iyon üretiyor ve salgılıyor.

McIlroy'un taktığı Double Loop Bilet Bandı, patenti şirketimize ait Değişken Kuzey-Güney Kutup Yönlendirme (ANSPO™) matrisinde üretilen 1.000 Gaus eksensel manyetik mıknatıslar içeriyor, böylece mıknatısların etki gücü arttırılıyor. Double Loop kumaş serisinde CLC Collegiate Kumaşlı Double Loop Bilek Bantları bulunuyor.

Komatsu: "Rory, Double Loop serisinin renklerini ve çeşitlerini tercih ediyor, yanı sıra Active serisi ve Necklace Nite ürünlerimizi de kullanıyor." Turnuva sırasında sakinlik, golfçuların stresini azaltıyor ve performanslarını yükseltiyor. Rory bu benzersiz özelliğini her turnuvada gösteriyor – karizmatik kişiliği, kararlılık ve sabırla birleşiyor. Geçen yıl gösterdiği büyük başarılar arasında PGA Turnuvasında on kere finiş yapması, Wells Fargo Şampiyonasını kazanması ve 2010 Avrupa Ryder Kupasını kazanan ekipte yer alması bulunuyor.

Page Top