News

Haberler

Print

BASIN BÜLTENİ, Nisan 2011

Colantotte TANITICILARI RORY MClILROY VE RYO ISHIKAWA ÜÇÜNCÜ OLDU

Osaka, Japonya – 18 Nisan 2011 – Ödül kazanan manyetik ürünler ve teknoloji üreticisi Arc Quest bu gün yaptığı açıklamada Colantotte danışmanları profesyonel golfçuler Rory McIlroy ve Ryo Ishikawa'nın 2011 profesyonel golf sezonunun başında ilk 10'a girdiklerini duyurdu.

McIlroy, Ustalar Kupasında kazandığı tecrübeyi geride bırakarak kalıcı, yetenekli ve kararlı olduğunu dünyaya kanıtladı. Malezya'da düzenlenen Maybank turnuvasında üçüncü oldu. Colantotte danışmanı ünlü Japon golf oyuncusu Ryo Ishikawa ise Token Homemate Kupasında son ana kadar birincilik için mücadele etti, 279 puan alarak birinciliği sadece iki vuruşla kaçırdı ve üçüncü oldu. Kısa bir süre önce yaptığı açıklamada ülkesi Japonya'da hayır amaçlı bağışlar yapacağını bildiren Ishikawa, 2011'de elde edeceği tüm geliri deprem ve tsunami felaketlerinin kurbanlarına bağışlayacak.

Arc Quest Genel Müdürü Katsumi Komatsu: "Colantotte, Rory'nin ve Ryo'nun hafta sonunda gösterdiği büyük performanstan gurur duyuyor. Genç golfçuların başarısını dünyaya kanıtlamaya devam ediyorlar." McIlroy geçen hafta Kuala Lumpur'da düzenlenen turnuvada 274 puan aldı ve dünya şampiyonu Martin Kaymer'in 6 vuruş önüne geçti. 54 delik boyunca turnuvayı önde götürdü. Pazar günü son delikte iki puan alabilseydi şampiyonluğu kaptırdığı Matteo Manassero ile final maçı yapması gerekecekti.

"Rory olağandışı bir genç golf oyuncusu, daha da önemlisi olağandışı bir genç adam. Ustalar Turnuvasından hemen sonra uçakla 30 saat yolculuk yaparak Malezya'ya gitti ve ilk üçe girmeyi başardı. Azminden ve başarılarından gurur duyuyoruz. Gerçek bir profesyonel." McIlroy tüm Colantotte ürünlerini tanıtıyor, Malezya'daki Maybank Açık Golf Turnuvasında Active serisi bilek bandı taktı. Söz konusu bilek bantları, su geçirmez silikon malzemeden yapılıyor ve 8 şık renkte üretiliyor. Üç boyda satılıyor: küçük 6.8 inç, orta 7.6 inç, büyük 8.4 inç.

Azimli oyun tekniğiyle olduğu kadar modaya uygun giyinmesiyle de ünlü olan Ishikawa, w2011 Token Homemate Kupasında farklı Colantotte ürünlerinden oluşan bir karışım taktı, bunlar arasında Colantotte Lite serisi ürünler de bulunuyordu. Genelde Double Loop Lite bilek bandı, Necklace Lite kolye ve Sport Tag taktı.

Colantotte Lite serisi ürünler, mıknatıs yuvası içine yerleştirilen negatif iyonlardan oluşuyor. Lite serisi, patenti şirketimize ait benzersiz Kuzey- Güney Kutup Yönlendirme (ANSPO™) matrisinde mıknatıslar içeriyor ve manyetik akışı arttırıyor.

Page Top