News

Haberler

Print

PRESS RELEASE, June 2011

COLANTOTTE DANIŞMANI PROFESYONEL GOLF OYUNCUSU BRITTANY LINCICOME, SHOPRITE LPG CLASSIC ŞAMPİYONASINDA DÖRDÜNCÜ ZAFERİNİ KAZANDI

Osaka, Japonya – 6 Haziran 2011: Ödül kazanan manyetik ürünler ve teknoloji üreticisi Arc Quest bu gün yaptığı açıklamada danışmanı golf oyuncusu Brittany Lincicome'un ShopRite LPGA Classic Şampiyonasını 66 puanla kazandığını duyurdu.

Çok uzağa vuruş yapabilmesiyle ünlü Lincicome, topunu 18. deliğin 120 cm yakınına getiren ustaca ve dramatik bir vuruşla bu şampiyonluğu kazandı. Sea View'deki Bay Sahasında toplam 202 puanla birinci oldu. Rakipleri Jiyai Shin ve Cristie Kerr'i bir vuruşla geride bırakarak kazandığı bu başarı, oyuncuya dördüncü LPGA kupasını kazandırdı.

Arc Quest Genel Müdürü Katsumi Komatsu: "Brittany, Colantotte tanıtıcısı profesyonel golf oyuncuları kadromuzun gözbebeği. Moda ile performansı buluşturmayı amaçlayan marka felsefemizin simgesi. Başarılarının devam etmesini ve 2011 ShopRite Şampiyonasını da kazanmasını diliyoruz." Lincicome çeşitli farklı Colantotte bilek bantları takıyor, favorisi pembe Colantotte Palette bilezik. Saf titanyumdan yapılan bu şık bilezik, hem mücevher gibi duruyor hem de patenti şirketimize ait benzersiz Kuzey- Güney Kutup Yönlendirme (ANSPO™) matrisinde eksensel yerleştirilmiş iki mıknatıs içeriyor, böylece manyetik akışı arttırıyor ve klasik manyetik bileziklerden çok daha etkili oluyor. Yanı sıra negatif iyon üreten minerallerden yapılmış benzersiz bir kapsül içeriyor.

Page Top