News

Haberler

Print

BASIN BÜLTENİ, Ağustos 2011

Colantotte TANITICISI BRITTANY LINCICOME, KANADA AÇIK GOLF TURNUVASINI KAZANDI

Osaka, Japonya – 29 Ağustos 2011: Ödül kazanan manyetik teknoloji üreticisi Arc Quest, bu gün yaptığı açıklamada Colantotte tanıtıcısı profesyonel golf oyuncusu Brittany Lincicome'un 2011 sezonundaki ikinci LPGA zaferini kazandığında favori ürünü Colantotte Magtitan Palette™ Kolye taktığını gururla duyurdu.

Lincicome, Kanada Açık Golf Turnuvasını son etapta 70 puan alarak kazandı. Rüzgara, yağmura ve Hillsdale Golf Sahasının ıslak olmasına rağmen vatandaşı Amerikalı rakiplerini bir vuruşla geride bırakmayı başardı. Bu hiç de kolay değildi, fakat ustalığı ve sakinliği, son delikte ona önemli bir avantaj kazandırdı. 18. delikte falsolu bir atış yaparak topu ikram büfesinin yakınına indirdi. Sonra kariyerinin en iyi vuruşunu yaparak topu deliğin 90 cm yakınına getirdi. Bu cesurca ve ustaca vuruş, oyuncunun kariyerinde ilk defa bir sezonda iki şampiyonluk kazanmasını sağladı.

Arc Quest Genel Müdürü Katsumi Komatsu: "Brittany'den büyük gurur duyuyoruz ve bu çarpıcı başarısından ötürü kutluyoruz. Hem zor doğa koşulları altında hem de çok sayıda zorlu rakibe karşı mücadele etti ve bundan büyük keyif aldı. Performansı, kişiliği ve tarzıyla mükemmel bir Colantotte elçisi."

Lincicome bu sezon ikinci LPGA zaferini kazanırken favori ürünü pembe Colantotte Magtitan Palette bilezik taktı. Bu şık titanyum bilezik, Colantotte'un mıknatıs ve mineral teknojisiyle saf Ti-22 titanyumun birleşimi. Palette bilezikte negatif iyon üreten minerallerden yapılmış benzersiz bir kapsül bulunuyor. Bu bilezik büyük miktarda negatif iyon üretiyor. Titanyum manşon, patenti şirketimize ait benzersiz Kuzey-Güney Kutup Yönlendirme (ANSPO™) matrisinde eksensel yerleştirilmiş mıknatıslar içeriyor ve manyetik alanın etkisini arttırıyor.

Bu ince, hafif ve rahat Palette bilezik, sahalarda, pistlerde ve kulüplerde dikkati üzerine çekiyor.

Page Top