News

Haberler

Print

BASIN BÜLTENİ, Ekim 2011

COLANTOTTE, KOLON KORE AÇIK GOLF TURNUVASINDA İLK ZAFERİNİ KAZANAN RICKIE FOWLER'İ KUTLUYOR

COLANTOTTE CONGRATULATES RICKIE FOWLER FOR WINNING HIS FIRST CAREER TITLE AT THE KOLON KOREA OPEN

Osaka, Japonya – 10 Ekim 2011: Ödül kazanan manyetik ve negatif iyon teknolojisi üreticisi Colantotte bu gün yaptığı açıklamada PGA Profesyonel Golf Oyuncusu ve Colantotte Tanıtıcısı Rickie Fowler'in Kolon Kore Açık Golf Turnuvasında ilk profesyonel zaferini kazandığını duyurdu.

2010 PGA Turnuvasında "Yılın Acemi Oyuncusu" seçilen Fowler, Kore'de Woo Jeong Hills Country Club'da düzenlenen turnuvada 68 puan alarak birinci oldu, onun gibi Colantotte tanıtıcısı olan Rory McIlroy ise altı vuruş geriden gelerek ikinci oldu. Baştan sona önde götürdüğü turnuvada sırasıyla 67, 70, 63, ve 68 puan aldı.

DOneAsia Turnuvası kapsamında düzenlenen ve dört gün süren bu şampiyonada Fowler çeşitli farklı Colantotte bilek bantları taktı, son etapta ise üzerinde Oklahoma Devlet Üniversitesi'nin amblemi bulunan turuncu Colantotte Double Loop Bilek Bandı taktı. Oklahoma Devlet Üniversitesi (OKU) takımı eski oyuncularından olan Fowler, Collegiate Double Loop Bilek Bandını gururla taşıyor. Colantotte halen en büyük liglerden bazılarında resmi lisans haklarına sahip: SCC, ACC, Pac 10, Big 12, Big East ve Mountain West konferansları.

22 yaşındaki Fowler, şıklığa önem vermesiyle ve henüz piyasaya çıkarılmamış Colantotte Elite Kolye ve CO madalyon takmasıyla tanınıyor. Söz konusu yeni Colantotte ürünü, Tao Kolyeye gösterilen büyük talebin sonucunda tasarlandı. Görünüşü Tao Kolyeye benziyor, fakat malzemesi farklı. Madalyon, dünyada mevcut en yüksek kaliteli paslanmaz çelikten üretiliyor; kolyenin yumuşak reçine ilmeği ise orijinal Colantotte teknolojisiyle ve patenti şirketimize ait benzersiz Kuzey-Güney Kutup Yönlendirme (ANSPO™) yöntemiyle üretiliyor ve manyetik alanın etkisini arttırıyor.

Arc Quest Genel Müdürü Katsumi Komatsu: "Fowler'ın ilk turnuvasını kazanmasının sadece zaman meselesi olduğunu biliyorduk. Çünkü aldığı puanlar, çok başarılı bir oyuncu olduğunu kanıtlıyordu. Üçüncü etapta yaptığı 63 metre vuruş, turnuva rekoru oldu. Şirketimiz onunla gurur duyuyor ve Kore Açık Golf Turnuvasını kazandığı için kutluyor."

Fowler'in taktığı Collegiate Double Loop Bilek Bandı, negatif iyon üretmesi ve iki adet 1.000 Gauss mıknatıs içermesi nedeniyle kendi türünde benzersiz bir ürün. Colantotte kumaşı, negatif iyon üreten minerallerin "Mineon Fiber" ile birlikte dokunmasıyla hazırlanıyor. Söz konusu mineraller çok büyük miktarda negatif iyon üretiyor. Bu ürün de enzersiz Kuzey-Güney Kutup Yönlendirme (ANSPO™) matrisinde eksensel yerleştirilmiş 1.000 Gauss mıknatıslar içeriyor ve manyetik alanın etkisini arttırıyor. Collegiate bilek bantları, negatif iyonların gücünü, mıknatısları ve he spor yaparken hem de günlük kullanımda şıklığı birlikte sunuyor.

Komatsu: "Geçen hafta sonu Arc Quest golfte üçlü başarı yaşadı. Rickie birinci oldu, Rory ikinci oldu, Brittany Lincicome ise Hana Bank Şampiyonasında üçüncü oldu. Gösterdikleri üstün başarılardan ötürü bu sporcuları kutluyoruz".

※Double Loop Bilek Bandı = Wacle İlmek Destekleyicisi (Japonca adı)

Page Top