Privacy Policy

Colantotte Türkiye müşterilerinin kişisel bilgilerine saygı duymakta ve büyük özen göstermektedir. Adınız, adresiniz, telefon numaranız, işyeriniz, satın aldığınız ürünler vs. gibi kişisel bilgileriniz gizli tutulmaktadır. Kişisel bilgileriniz sadece şirketimiz bünyesinde kullanılmaktadır ve çalışanlarımız dışında kişilere bildirilmemektedir.
Bu politika doğrultusunda kişisel bilgileriniz sadece sitemizi geliştirmek, sipariş ettiğiniz ürünleri teslim etmek ve size bülten göndermek için kullanılmaktadır.
Kişisel bilgilerinizi korumak için gerekli gördüğümüz tüm önlemleri alıyoruz, örnek olarak müşteri veritabanımıza sadece yetkili personelimiz girebilmektedir.
Kişisel bilgilerinizi diğer şirketlerin size ürün veya hizmet satması için diğer şirketlere satmıyoruz, bildirmiyoruz veya aktarmıyoruz. Eğer sistemimizi geliştirmek gibi amaçlarla kişisel bilgilerinizi bize hizmet veren şirketlere bildirmemiz gerekirse, söz konusu şirketlere bilgilerinizi gizli tutmaları için sözleşme imzalatıyoruz.

Kişisel Bilgilerin Tanımı

Kişisel bilgi terimi müşterilerimizin isim, doğum tarihi, cinsiyet, telefon numarası, e-posta adresi, mesleği ve işyeri gibi şahsi bilgileri anlamına gelmektedir.

Kişisel Bilgi Alma ve Kullanma

Kişisel bilgileri sadece aşağıda açıklanan amaçlar için alıyoruz ve kullanıyoruz.

Aldığımız ve kullandığımız kişisel bilgiler, müşterilerimizin kendi istekleriyle verdiği bilgilerdir. Bize kişisel bilgi verirseniz yukarıda açıklanan politikaya uygun olarak kullanmamıza izin verdiğinizi varsayıyoruz.

  • Sipariş ettiğiniz ürünleri size teslim etmemiz için gereken işleri yapmak.
  • Sizin için faydalı olacağını düşündüğümüz bilgileri, örnek olarak yeni ürünler hakkında bilgileri size göndermek.
  • Görevlerimizi yerine getirmek için gereken soruları ve onayları göndermek, hizmetlerimizi geliştirmek için görüşlerinizi almak.
  • Çeşitli sorularınıza yanıt vermek.

Kişisel Bilgilerin Üçüncü Şahıslara Bildirilmesi

Önceden sizden izin almadığımız takdirde kişisel bilgilerinizi üçüncü şahıslara bildirmiyoruz, fakat yasalar uyarınca yapmamız gereken bildirimler hariçtir.

Taşeron Firmalarla İlişkiler

Size ürün ve hizmet vermek gibi işleri yaparken bazı kişisel bilgilerinizi hizmet aldığımız taşeron firmalara vermemiz gerekebilir. Bu durumda taşeron firmalara kişisel bilgilerinizi gizli tutmaları talimatını veriyoruz.

Kişisel Bilgilerin Yönetilmesi

Bize verdiğiniz kişisel bilgileriniz, Kişisel Bilgiler Koruma Müdürümüz tarafından yönetilmektedir, görevi bilgi sızmasını ve kaybolmasını önlemek, kişisel bilgileri korumak için yeterli önlemler almak ve kişisel bilgileri güncel tutmaktır.

Kişisel Bilgilerin İncelenmesi, Düzeltilmesi ve Silinmesi

Bize bildirdiğiniz kişisel bilgilerinizi incelemek, düzeltmek veya silmek isterseniz kimliğinizi soruyoruz ve mümkün olan en kısa sürede yanıt veriyoruz.

Kişisel Bilgileri Koruma Politikamız Hakkında Sorularınız

Arzu Nizamoğlu

Adres: Altıntepe Mah. Cihadiye Cad. No: 38/3 Küçükyalı - Maltepe - İstanbul
Gsm: +90 (532) 263 43 23
Tel: +90 (216) 388 41 81
E-Mail: info@colantotte.com.tr

Page Top